Urszula wydała świąteczny album "Cud nadziei"

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej - przygotowała wyjątkowo osobistą płytę pt. "Cud nadziei".

Okolicznościowy, świąteczny album pełen autentyczności, pięknych pastorałek i klasycznych kolęd, powstał we współpracy z poznańskimi muzykami. Świąteczne wydawnictwo Urszuli to mieszanka folku i popu we współczesnym brzmieniu przenikającym się z polską tradycją. Muzyka, którą dzieli się z nami artystka, w nieoczywisty sposób łączy pokolenia i zachęca do rodzinnych spotkań. Poniżej możecie posłuchać tytułowej piosenki "Cud nadziei".

 
Od dawna chciałam nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, które co roku będzie można śpiewać razem z bliskimi przy świątecznym stole. Te, które znalazły się na płycie, są dla mnie wyjątkowe i bliskie.

– mówi Urszula.

Ten rok jest inny niż wszystkie, ponieważ uczymy się, jak żyć i pracować w bardzo trudnej rzeczywistości. Stąd emocje podczas nagrywania tej płyty były większe niż zwykle i bardziej wyraziste.

– dodaje artystka.

Unikatowość projektu podkreśla dodatkowo pismo Braille’a na okładce wydawnictwa. To płyta, która od pierwszych dźwięków zabiera słuchacza w świąteczny świat wzruszającej bliskości bez granic.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!