Beata Kozidrak udostępniła pełną wersję utworu "Bliżej"

Singiel powstał w ramach projektu "Miasto muzyka". Już teraz możecie posłuchać piosenki w całości.

W projekcie "Miasto Muzyka" polscy wokaliści i wokalistki opowiadają historie swoich rodzinnych miast. Artyści łączą wspomnienia, uczucia i lokalne dźwięki, tworząc niepowtarzalne utwory. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanych wideo spacerach, gwiazdy muzyki oprowadzą Was po najważniejszych dla nich miejscach w ich rodzinnych miastach.

Do sieci trafiła pełna wersja utworu "Bliżej". Możecie jej posłuchać poniżej. 

 
Empik Music przyszedł do mnie z ciekawym pomysłem. Poprosili, bym w ramach projektu „Miasto Muzyka” zabrała Was w podróż do mojej rodzinnej miejscowości, Lublina. Bym pokazała Wam miejsca dla mnie ważne, zanurzyła się we wspomnieniach. Sprawiła, abyście poczuli to co ja, gdy tu wracam. 

- komentuje artystka.

Beata Kozidrak to niekwestionowana gwiazda polskiej sceny muzycznej. Artystka pochodzi z Lublina, miasta, z którym związana jest przez całe życie. To tutaj dorastała i stawiała pierwsze kroki na scenie. Współzałożycielka i wokalistka zespołu Bajm. Ma na koncie liczne nagrody, w tym m.in. Fryderyki dla najlepszej wokalistki roku i za najlepszą płytę pop czy tytuł ikony kultury tygodnika Wprost.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!