Anita Lipnicka nagrała protest song "Our Voice / Nasz głos"

Piosenkarka do współpracy zaprosiła Moriah Woods. Zobaczcie premierowy teledysk.

Piosenka "Our voice / Nasz głos" to wspólny projekt Moriah i Anity Lipnickiej. Bo choć różni je sporo - wiek, narodowość, gatunki muzyczne, jakie na co dzień uprawiają czy osobiste historie, to połączyła je miłość do wolności, której nie potrafią, nie wyobrażają sobie utracić. I do Polski, która jest ich wspólnym domem. Tu obie żyją i tutaj chcą zostać. Dlatego śpiewają dziś jednym głosem, a wraz z nimi dziesiątki niezwykłych kobiet, które zgodziły się zostać częścią tego projektu, poświęcając swój czas i zaangażowanie w nadziei, że w końcu zostaną usłyszane.

W teledysku wystąpiło ponad pięćdziesiąt znanych kobiet takie jak: Karolina Gilon, Aleksandra Domańska, Barbara Kurdej-Szatan, Joanna Horodyńska, Anna Dereszowska, Sonia Bohosiewicz, Joanna Koroniewska czy Klaudia Halejcio. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 
Są takie chwile, takie sytuacje, kiedy mowa przestaje być srebrem, a milczenie złotem. Krzyk nie leży w mojej naturze. Ale mogę zaśpiewać. I to czynię, wraz z Moriah, bratnią duszą, siostrą w piosence. Śpiewamy dziś jednym głosem. Głosem rozpaczy, rozczarowania, i głosem nadziei, że być może siła tego śpiewu zwycięży? I stanie się cud: góra posłucha ulicy? Nadszedł już czas, by zauważyć, że bez względu na to skąd przychodzimy, zmierzamy w tym samym kierunku - każdy z nas zwyczajnie chce mieć prawo, by decydować o tym, jak żyje, jakie wyznaje wartości. Każdy z nas zasługuje, by mieć WYBÓR.

- komentuje Anita Lipnicka.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!