Zespół Kombii prezentuje świąteczny utwór "Białe Święta"

To już kolejny singiel zespołu Kombii w tym roku. Tym razem jednak zespół mocno zaskoczy swoją publiczność! Nikt chyba nie spodziewał się piosenki Kombii w świątecznym stylu?!

Dla zespołu ostatnie miesiące to czas, kiedy kontakt ze słuchaczami, fanami i publicznością na żywo jest znikomy, stąd też powstał pomysł, aby właśnie w ich stronę ”zrobić ukłon” i w ten niecodzienny sposób złożyć życzenia świąteczne i noworoczne. Piosenka „Białe święta” niesie niezwykle pozytywne skojarzenia i lekką dla ucha melodię, wprowadzając nas w cudowny świąteczny nastrój. Tekst do piosenki napisał mistrz w swojej dziedzinie - Jacek Cygan.

Zobacz teledysk:

 
To pierwszy raz, kiedy z Kombii zdecydowaliśmy się na zrobienie piosenki świątecznej. „Białe Święta”- w obecnym czasie te słowa nabierają wielowymiarowego znaczenia, bo „takich Świąt nie było” jak sięgamy pamięcią. A z drugiej strony to pogodny, nastrojowy utwór z dedykacją dla naszych Fanów i odbiorców, którzy przecież jak my wszyscy pragną spokoju i wytchnienia w tym specyficznym czasie. Mamy nadzieję, że ta piosenka przyniesie Wam odrobinę radości i ciepłych skojarzeń. Miłego słuchania, dobrych Świąt i lepszego 2021 roku od całej naszej ekipy!

- komentuje Grzegorz Skawiński.

Producentami muzycznymi materiału są: Marcin Limek i Piotr Matysiak, natomiast za scenariusz i reżyserię odpowiedzialna jest Alicja Domańska i Paulina Wawruch.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!