Andrea Bocelli prezentuje teledysk do nowego singla "Ave Maria"

Utwór promuje album "Believe", który ukazał się 13 listopada 2020 roku.

Jak podkreśla artysta, jest to bardzo osobista płyta, celebrująca siłę muzyki, która koi duszę. Znajdzie się na niej między innymi niepublikowany wcześniej utwór Ennio Morricone. Do sieci trafił teledysk do nowego singla "Ave Maria", który promuje płytę. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Andrea Bocelli zapowiedział ostatnio ekskluzywny biletowany koncert „Believe in Christmas”, który będzie transmitowany na żywo ze spektakularnego Teatro Regio di Parma 12 grudnia 2020 roku. Wydarzenie z udziałem muzyków i gości specjalnych będzie streamowane na świat zgodnie ze strefami czasowymi danego regionu. Reżyserem koncertu jest Franco Dragone (znany ze współpracy z Cirque Du Soleil). Bilety będą dostępne od 20 listopada.

Nowy album i zapowiadany świąteczny koncert to kontynuacja bijącego wszelkie rekordy recitalu Andrei Bocellego z katedry Duomo w Mediolanie „Music for Hope”, który miał miejsce w Niedzielę Wielkanocną tego roku. Wydarzenie oglądane było przez 3 miliony słuchaczy i było największym w historii koncertem muzyki klasycznej transmitowanym na żywo. W ciągu 24 godzin koncert obejrzało ponad 28 milionów ludzi z całego świata.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!