Kylie Minogue prezentuje nowy taneczny singiel "Real Groove"

Utwór promuje przebojowy album "Disco", który ukazał się 6 listopada 2020 roku.

Kylie Minogue jest pierwszą kobietą w Wielkiej Brytanii, której albumy osiągnęły numer jeden w pięciu różnych dekadach! Album został również bardzo dobrze przyjęty przez grono krytyków muzycznych. Tylko w Wielkiej Brytanii w dniu premiery płytę zakupiło 55 tys. fanów. Jest to najlepszy wynik w 2020 roku, który z powodu pandemii koronawirusa nie sprzyja przemysłowi muzycznemu.

Artystka poinformowała ostatnio fanów, że kolejnym singlem z nowego albumu "Disco" będzie utwór "Real Groove". Możecie go posłuchać poniżej.

 

"Disco" jest pierwszym albumem od czasu wydania "Golden" w 2018 roku, który był numerem 1. w Wielkiej Brytanii i Australii. W sumie single Kylie spędziły ponad 300 tygodni w oficjalnych brytyjskich listach przebojów Top 40 i sprzedały ponad 80 milionów albumów na całym świecie. Kylie otrzymała kilka nagród i wyróżnień, w tym trzy BRIT Awards, dwie MTV Music Awards i Grammy. Jej występ w Glastonbury 2019 był najbardziej oglądanym telewizyjnym momentem w historii festiwalu. Koncepcje wizualne do filmu "Disco" zostały stworzone przez Kylie wraz z dyrektor kreatywną Kate Moross i reżyserką wideo Sophie Muller.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!