Rick Astley w nowym teledysku do utworu "Love This Christmas"

Kilka dni temu muzyk zrobił fanom niespodziankę, publikując nowy świąteczny singiel. Teraz możecie zobaczyć również teledysk.

Nadszedł ten czas w roku, kiedy artyści dzielą się z nami swoimi świątecznymi utworami. Ostatnio doskonale wszystkim znany Rick Astley wydał nowy singiel "Love This Christmas". Piosenka została bardzo dobrze przyjęta przez fanów artysty. Poniżej możecie zobaczyć teledysk.

Premiera klipu 10 grudnia 2020 roku o godz. 19:00

 

Richard Paul Astley urodził się 6 lutego 1966 roku w Newton-le-Willows w Angli. Nagrywał piosenki w klimacie dance pop. Na początku lat 80. śpiewał w grupie FBI. Następnie pracował w studio nagraniowym jako chłopak na posyłki. W 1987 roku wydał swój debiutancki krążek "Whenever You Need Somebody". Singiel "Never Gonna Give You Up" szybko stał się niezwykle popularny. Momentalnie podbił listy przebojów, pobijając nawet płytę Father Figure George'a Michaela. Według oficjalnej strony artysty album sprzedał się w nakładzie 15,2 mln egzemplarzy!

Słyszeliście o "Rickrollingu"? To dowcip internetowy polegający na tym, że ofiara klika na link z interesującą zawartością. Zamiast spodziewanych treści, pojawia się teledysk do piosenki Ricka Astleya "Never Gonna Give You Up." W 2007 roku był to absolutny fenomen i powrót piosenki, w jakiego sposób nikt się nie spodziewał. W 2008 internauci głosujący na MTV European Music Awards, zagwarantowali Rickowi statuetkę "Best Act Ever."

Jak Wam się podoba utwór "Love This Christmas"?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!