Britney Spears i Backstreet Boys wydali wspólny utwór "Matches"

Księżniczka popu zaskoczyła fanów publikując reedycję przebojowego albumu "Glory", na której znalazły się nowe utwory w tym jeden z gościnnym udziałem Backstreet Boys!

Współpraca, której tak bardzo wszyscy wyczekiwali, wreszcie nadeszła! Britney Spears wydała nowy utwór „Matches” z udziałem Backstreet Boys. Piosenka znalazła się na wersji deluxe reedycji albumu "Glory"

Cóż to za wspaniały dzień… Przez ostatnie 20 lat proszono nas o możliwość takiej współpracy, a dziś jest ten dzień!!!

- napisał zespół Backstreet Boys

Utworu możecie posłuchać poniżej.

 

Producentami "Matches” są Mike Wise i Ian Kirkpatrick. Fani po raz pierwszy dowiedzieli się o współpracy tydzień temu, kiedy lista utworów z reedycji "Glory" pojawiła się w Internecie. Na albumie znalazł się również niepublikowany wcześniej utwór "Swimming in the Stars"

W 2019 roku na Broadwayu premierę miał musical z piosenkami Britney Spears. Spektakl pod tytułem „Once Upon a One More Time” opowiadał historię bajkowych księżniczek takich jak Kopciuszek, Królewna Śnieżka, Śpiąca Królewna czy Roszpunka. W ich ręce trafi książka, uważana za jedno z klasycznych dzieł feministycznych „Mistyka kobiecości” autorstwa Betty Friedan.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!