Gwen Stefani powraca z nowym singlem "Let Me Reintroduce Myself"

Gwen Stefani co prawda nie wymaga przedstawiania, jednak artystka postanowiła przekornie zatytułować swój najnowszy singiel "Let Me Reintroduce Myself".

Gwen Stefani napisała utwór w trakcie kwarantanny razem z twórcą wielu przebojów, Rossem Golanem oraz coraz bardziej popularnym producentem Luke’iem Niccolą.

„Let Me Reintroduce Myself” to nie tylko początek nowego rozdziału w muzycznej karierze Gwen, ale także podsumowanie udanego 2020 roku pod względem artystycznym. Artystka zanotowała dwie piosenki w top 10 Billboard Hot Country Songs – były to duety z jej narzeczonym Blake’iem Sheltonem – „Nobody But You” oraz „Happy Anywhere”. Wielki świąteczny hit Stefani, „You Make It Feel Like Christmas”, doczekał się reedycji wraz z dwoma nowymi utworami, w tym współtworzonym przez Ryana Teddera „Here This Christmas”.

Nowego singla możecie posłuchać poniżej.

 
Ten utwór to mój sposób na powiedzenie, że wracam z nową muzyką. To zabawna, lekka piosenka. Chciałam stworzyć coś, co sprawi ludziom radość. Zamysłem było stworzenie czegoś bardziej nostalgicznego, dlatego postanowiłam odnieść się do elementów ska i reggae, do których chętnie sięgaliśmy w No Doubt. Wciąż jestem tą samą Gwen, ale daję od siebie coś nowego, bo najwyższy czas, abyście znów o mnie usłyszeli.

- mówi piosenkarka.

Trzykrotna laureatka Grammy zyskała sławę jako wokalistka No Doubt, by następnie rozpocząć niezwykle udaną karierę solową. Łącznie sprzedała ponad 50 mln egzemplarzy albumów. Wydany w 2015 roku „This Is What the Truth Feels Like” zadebiutował na szczycie Billboard 200. Słuchacze mogą spodziewać się nowości od Stefani już wkrótce!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!