Mariah Carey tworzy historię z przebojem "All I Want For Christmas Is You"

Niezrównana, wielokrotnie nagradzana, globalna supergwiazda Mariah Carey ze swoim świątecznym klasykiem "All I Want For Christmas Is You" w tym samym czasie znalazła się na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100 w USA oraz w Wielkiej Brytanii na szczycie listy UK Top 40.

Przypominamy, że rok temu do sprzedaży trafiła rozszerzona wersja świątecznego albumu ”Merry Christmas”. Królowa Świąt Bożego Narodzenia upamiętniła w ten sposób 25. rocznicę tego przełomowego wydawnictwa świątecznego. „Merry Christmas” to dwupłytowy album, na którym znalazły się niepublikowane wcześniej nagrania oraz dodatkowe materiały.

Warto podkreślić, że utwór "All I Want For Christmas" w 2020 roku po raz pierwszy od premiery dotarł na szczyt listy przebojów w Wielkiej Brytanii. Mariah Carey podziękowała fanom za to wyjątkowe wyróżnienie.

 

Pochodzący z 1994 roku utwór "All I Want for Christmas is You" rozszedł się w nakładzie 14 milionów kopii i pozostaje jednym z największych świątecznych singli. Piosenkarka wydała kilka lat temu zainspirowaną piosenką książkę dla dzieci. Niedawno piosenka pobiła kolejny rekord. Została odtworzona ponad 500 milionów razy w serwisie Spotify! 

Mariah Carey nie bez powodu jest nazywana Królową Świąt Bożego Narodzenia. W 2019 roku mija 25 lat od premiery kultowego albumu „Merry Christmas”. Z tej okazji ukazało się specjalne, dwupłytowe wydanie tego albumu. Nowa edycja Deluxe Anniversary Edition zawiera oryginalny album oraz dodatkową płytę z wcześniej niepublikowanymi utworami z koncertu Mariah z 1994 roku, unikalnymi remiksami, nową, świąteczną wersją „Sugar Plum Fairy” i dodatkowymi utworami świątecznymi.

Gratulujemy!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!