Jennifer Grey zatańczy w nowym "Dirty Dancing"

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące produkcji.

Kilka tygodni temu wytwórnia filmowa Lionsgate potwierdziła plotki, które krążyły po internecie od kilku tygodni. Powstaje film taneczny, którego fabuła trzymana jest w ścisłej tajemnicy. Jego akcja będzie rozgrywać się w latach 90. Producentką filmu jest gwiazda "Dirty Dancing" Jennifer Grey! Teraz wiemy już na pewno, że zobaczymy ją również w jednej z głównych ról! Za scenariusz odpowiedzialni są Mikki Daughtry i Tobias Iaconis. Film wyreżyseruje Jonathan Levine

Będzie to dokładnie taki film, na jaki czekali fani. Romantyczny i nostalgiczny.

– mówi dyrektor generalny studia Lionsgate, Jon Feltheimer.

Jennifer Grey opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie we fryzurze inspirowanej kultową rolą w "Dirty Dancing".

Bez dwóch zdań - wszyscy kochamy "Dirty Dancing". Film pamiętamy nie tylko ze względu na wspaniałe piosenki, ale także dzięki dwójce głównych bohaterów. Żeńska część widowni podkochiwała się w umięśnionym Patricku Swayze, natomiast absolutnie każdy był pod urokiem drobnej Frances "Baby", w którą wcieliła się Jennifer Grey.

Film "Dirty Dancing" miał premierę 17 sierpnia 1987 roku. Niskobudżetowa produkcja, która kosztowała zaledwie 5 milionów dolarów, bardzo szybko odniosła spektakularny sukces, zarabiając blisko 200 milionów dolarów ze sprzedaży biletów. W głównych rolach wystąpili Jennifer Grey i Patrick Swayze. Aktor zmarł 14 września 2009 roku. Przegrał walkę z rakiem trzuski. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!