Adam Lambert zaprasza na dwa urodzinowe koncerty internetowe

Jesteście gotowi? Adam Lambert chce z Wami świętować woje 39. urodziny! 29 stycznia 2021 roku artysta zagra aż dwa internetowe koncerty na żywo z Roxy Theatre w West Hollywood,

Adam podczas koncertów wykona zarówno piosenki ze swojego ostatniego albumu "Velvet" jak i największe przeboje. Artysta przygotował dla swoich fanów wiele niespodzianek. Niewykluczone, że zobaczymy również gości specjalnych. Bilety na koncerty dostępne są pod tym adresem

Jestem bardzo podekscytowany tym, że mogę zagrać koncerty dla fanów na całym świecie. Występy na żywo zawsze były i zawsze będą w centrum tego, co robię, więc jestem bardzo szczęśliwy, że znaleźliśmy sposób na to, aby w bezpieczny sposób połączyć się z fanami. Koncert będzie prawdziwym świętem, z nowymi piosenkami z "Velvet", mnóstwem naszych starszych ulubionych i kilkoma zupełnie nowymi niespodziankami. Nie mogę się doczekać imprezy, na którą wszyscy zasługujemy!

- mówi artysta.

Artysta po blisko 10 latach koncertowania z zespołem Queen, postanowił powrócić z solowym materiałem. Nowy album Adama Lamberta, to hołd złożony latom 70. ubiegłego wieku. Słychać to wyraźnie w brzmieniu gitar oraz funkowych elementach kompozycji, ale mimo to całość płyty posiada nowoczesnym charakter. „Velvet” to popis wyjątkowych możliwości wokalnych Adama Lamberta. Na płycie gościnnie pojawił się Neil Rogers gitarzysta i producent, współzałożyciel zespołu Chic.

Adam miał jesienią ruszyć w trasę koncertową promującą jego nowy album "Velvet". Artysta ma w Polsce wielu fanów, których ucieszyła informacja o wrześniowym koncercie, który miał się odbyć 7 września 2020 roku. Niestety z powodów bezpieczeństwa w związku z pandemią koronawirusa był zmuszony odwołać całą trasę.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!