Zjawiskowa Jennifer Lopez w nowym teledysku do singla "In The Morning"

Utwór zapowiada długo wyczekiwany album piosenkarki, który ma ukazać się w 2021 roku.

J.Lo lubi zaskakiwać swoich fanów. Artystka udostępniła nowy teledysk do utworu "In The Morning" przy okazji premiery swojego ekskluzywnego kanału lifestylowego na Trillerze, gdzie będzie tworzyć oryginalne treści o muzyce, urodzie, fitnessie i modzie. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 
Bardzo się cieszę, że możecie już zobaczyć teledysk do #InTheMorning. Jest pełen symboliki o mrocznym, jednostronnym związku i zdaniu sobie sprawy, że nie możesz nikogo zmienić ... możesz zmienić tylko siebie !!! Rozwiń własne skrzydła i odejdź od kogokolwiek lub czegokolwiek, co naprawdę nie ceni wszystkiego, co masz do zaoferowania.

- napisała artystka na Instagramie.

Jennifer Lopez to nagrodzona licznymi statuetkami aktorka, producentka i wokalistka oraz jedna z najbardziej wpływowych kobiet w historii. Sprzedała ponad 75 milinów płyt, a jej filmy zarobiły łącznie ponad 3 miliardy dolarów. Jennifer Lopez znalazła się na słynnej liście 100 najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu TIME, została też nazwana najbardziej wpływową gwiazdą przez Forbes oraz najpiękniejszą kobietą na świecie przez magazyn People. Ma w dorobku dwie nominacje od nagrody Golden Globe za role w filmach „Hustlers” i „Selena”. Do dzisiaj pozostaje jedyną kobietą, która w tym samym momencie podbiła listę Billboardu oraz box office swoją płytą oraz filmem.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!