"Matrix 4": Do sieci trafiła pierwsza zapowiedź wideo

Film trafi na platformę HBO MAX. Dzięki zwiastunowi nadchodzących produkcji poznaliśmy również tytuł nowego "Matrixa", który nie jest zaskakujący.

Od premiery pierwszej części "Matrixa" w reżyserii sióstr Wachowskich minęło 20 lat. Trwają aktualnie prace nad czwartą częścią kultowej opowieści o świecie, gdzie maszyny przejęły kontrolę nad ludźmi. W głównej roli Neo zobaczymy ponownie Keanu Reevesa. Oprócz niego powróci również Carrie-Anne Moss jako Trinity. Premiera filmu zaplanowana jest na 21 marca 2021 roku.

Z powodu pandemii koronawirusa kinowa premira filmu była już kilkakrotnie przesuwana. Studio filmowe Warner Bros. zdradziło, że nowa część "Matrixa" trafi zarówno do kin jak i na platformę streamingową HBO MAX. Poniżej możecie zobaczyć krótki zwiastun wszystkich nadchodzących produkcji w tym "Suicide Squad", "Obecność 3", "Godzilla kontra Kong", "Diuna""Kosmiczny Mecz" i oczywiście "Matrix".

 

Za scenariusz odpowiedzialny jest zespół doskonale znany z pierwowzoru, czyli Lana Wachowska wraz z Aleksandrem Hemonem i Davidem Mitchellem. O udziale Lilly Wachowski w projekcie na razie nic nie wiadomo, ale siostra wskazała ją, jako współautorkę pomysłów, które stanowią podstawę nowego filmu.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!