Olivia Newton-John nagrała nowy utwór z córką "The Window In The Wall"

To już kolejny raz kiedy możemy usłyszeć panie we wspólnym utworze. Do sieci trafił również oficjalny teledysk.

Olivię Newton John po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć z córką Chloe Lattanzi sześć lat temu. Wtedy właśnie ukazał się taneczny singiel "You Have to Believe". Jak wielu artystów panie miały ostatnio sporo wolnego czasu z powodu pandemii koronawirusa. Postanowiły kreatywnie wykorzystać okres kwarantanny i tak właśnie wpadły na pomysł, aby nagrać nowy utwór "The Window In The Wall". Do sieci trafił oficjalny teledysk, który możecie zobaczyć poniżej.

 

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o tym, że powstaje pełnometrażowy prequel „Grease” pod tytułem „Summer Loving”. Za scenariusz odpowiedzialny jest John August. Jego fabuła cofnie się do wakacyjnego romansu pary głównych bohaterów, który w pierwszym filmie został jedynie wspomniany. 

'Grease' 1978Jak zmieniała się Olivia Newton-John? [GALERIA]

To jednak nie koniec dobrych informacji dla fanów popularnego musicalu. Powstanie również serial pod tytułem „Grease: Rydell High” będzie dostępny na platformie HBO Max. Twórcy zdradzili jedynie, że akcja będzie toczyć się w latach 50. Usłyszymy zarówno klasyczne utwory musicalowe, jak i premierowe piosenki. W obsadzie serialu pojawią się niektórzy bohaterowie z oryginału. 

GreaseNiesamowite duety: John Travolta i Olivia Newton-John

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!