"Listy do M. 4": Premiera filmu odbędzie się w internecie na platformie VOD

Z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa premiera kolejnej części filmu "Listy do M." odbędzie się 1 lutego 2021 roku na platformie VOD Player.pl.

Uwielbiani bohaterowie wracają. Ich losy znów splotą się w przeddzień Bożego Narodzenia, a nowe postaci wywrócą ich życie do góry nogami. Zobacz nową odsłonę serii, której pierwsze trzy części przyciągnęły do kin blisko 9 milionów widzów. 

Według wcześniejszych zapowiedzi film początkowo miał trafić do kin 4 listopada 2020 roku. Premiera komedii została odwołana pod koniec października z powodu sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Film "Listy do M. 4" będzie dostępny od 1 lutego 2021 roku na platformie VOD Player.pl.

Zobacz zwiastun:

 

W opisie filmu czytamy:

Gdy zbliża się Wigilia, wszystko może się zdarzyć! Nieoczekiwane zauroczenie, przerwane zaręczyny czy nieplanowane spotkanie sprawią, że bohaterowie na nowo będą musieli zdefiniować, czym jest dla nich „miłość do bliźniego”. Świat Mela, Szczepana, Kariny i Wojciecha znów stanie na głowie… Między Karolinę i Filipa wkroczy nowa kobieta, a o Rudolfa upomni się przeszłość. W tym czasie nawet nieśmiały introwertyk wyjdzie z domu, a zbuntowany pechowiec okaże się muzycznym diamentem. Święta to magia, wystarczy dać jej szansę!

W swoich rolach powracają Tomasz Karolak, Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Wojciech Malajkat, Magdalena Różczka, Borys Szyc, Iza Kuna i Danuta Stenka a dołączają do nich m.in. Magdalena Boczarska, Cezary Pazura, Rafał Zawierucha, Vanessa Aleksander, Janusz Chabior i Eryk Lubos. Odkrywając, czym jest prawdziwa miłość, bohaterowie zrozumieją, że święta rzeczywiście mogą mieć magiczną moc – moc łączenia.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!