Powstanie serialowa wersja "Harry'ego Pottera"

Wszystko wskazuje na to, że doczekamy się serialu o młodych czarodziejach z Hogwartu! Myślicie, że to dobry pomysł?

Światowa premiera pierwszej części Harry'ego Pottera "Kamień filozoficzny" miała miejsce w 2001 roku. Od tamtego czasu powstało osiem filmów. Każdy z nich cieszył się ogromną popularnością. Zarówno autorka bestsellerowej powieści J.K Rowling, jak i twórcy serii w wywiadach stanowczo dementowali plotki o kolejnych częściach. Marzą o tym miliony fanów na całym świecie.

HARRY POTTER I WIĘZIEŃ AZKABANUBardzo trudny quiz o "Harrym Potterze"

Według portalu Variety, który powołuje się na pewne źródła platforma HBO MAX rozpoczęła prace nad serialową wersją "Harry'ego Pottera"! Warto zaznaczyć, że informacje podawane przez portal Variety sprawdzają się w 100% i to jest tylko kwestia czasu, kiedy poznamy oficjalne stanowisko twórców. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji. Niebawem dowiemy się na pewno więcej na temat rzekomej produkcji. 

Harry Potter i Czara Ognia10 magicznych faktów o Harrym Potterze, o których nie mają pojęcia mugole

Przypominamy, że J.K. Rowling w 2020 roku uruchomiła magiczną stronę internetową Harry Potter Hub. Znajdziecie na niej materiały z wydawnictw takich jak Bloomsbury i Scholastic, sporo filmów z nauką magicznego rzemiosła, quizy, łamigłówki, zabawne artykuły i wiele więcej – zarówno dla rozpoczynających przygodę z „Harrym Potterem”, jak i tych, którzy są już zaznajomieni ze światem czarodziejów. Część materiałów jest darmowa, za inne trzeba zapłacić.

Jedną z nowych atrakcji jest audiobook, czytany przez największe gwiazdy w tym oczywiście aktorów z "Harry'ego Pottera". Pierwszy rozdział "Kamienia Filozoficznego" po tytułem "Chłopiec, który przeżył", czyta sam Daniel Radcliffe!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!