Zespół Years & Years nagrał poruszający cover hitu "It's a Sin" Pet Shop Boys

Utwór promuje nowy serial platformy streamingowej HBO GO "Bo to grzech", którego premiera odbyła się 22 stycznia 2021 roku.

"Bo to grzech" to brytyjski serial telewizyjny napisany i stworzony przez Russella T. Daviesa i opracowany przez Red Production Company. Pięcioczęściowy miniserial miał swoją premierę na Channel 4 w Wielkiej Brytanii 22 stycznia 2021 roku. W tym samym dniu trafił również na platformę HBO GO. Serial opowiada o pięciu 18-latkach, którzy przeprowadzili  się do Londynu w 1981 roku i ich życie wywróciło się do góry nogami w wyniku kryzysu związanego z AIDS. 

Zobacz zwiastun:

 

Miniserial promuje cover przeboju Pet Shop Boys "It's a Sin". Wykonuje go Olly Alexander wokalista zespołu Years & Years. Olly wciela się również w jedną z głównych ról w serialu. Poniżej możecie posłuchać tytułowej piosenki.

 

Pet Shop BoyPet Shop Boys prezentują kwarantannową wersję hitu lat 80. "West End Girls"

Utwór "It's a Sin" Pet Shop Boys pochodzi z ich drugiego albumu studyjnego "Actually", który ukazał się w 1987 roku. Piosenka została napisana przez Chrisa Lowe'a i Neila Tennanta. Stała się drugim numerem jeden duetu na brytyjskiej liście singli, spędzając trzy tygodnie na szczycie listy. Ponadto singiel znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Danii, Finlandii, Niemczech, Irlandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji i Szwajcarii, osiągając dziewiąte miejsce na amerykańskim Billboard Hot 100.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!