Zespół Bon Jovi prezentuje nowy singiel "Story of Love" [WIDEO]

Bon Jovi wybrał kolejny singiel z albumu "2020" - Posłuchaj utwór "Story of Love".

Album "2020” ukazał się w październiku 2020 roku i uplasowała się w pierwszej dwudziestce najlepiej sprzedających się płyt w USA, Kanadzie, Irlandii, Włoszech, Holandii i Polsce. Tematyka piosenek nawiązuje m.in. do wyborów w Ameryce, pandemii czy śmierci George’a Floyda. Lider grupy spędził pierwsze tygodnie pandemii, pomagając wspólnie z żoną Dorotheą w ramach JBJ Soul Kitchen Community Restaurant w Red Bank w stanie New Jersey. Para otworzyła też bank żywności w East End na Long Island.

Żaden inny zespół nie okazał tyle empatii, nie wyraził tak dobrze uczucia niepewności i nie pocieszał w taki sposób, jak zrobili to rockmani z Jersey w pierwszych tygodniach pandemii.

– podsumowuje „USA Today”.

Kolejnym singlem, który promuje album "2020" jest ballada "Story of Love". Utworu możecie posłuchać poniżej.

 

Bon JoviTOP 5 najciekawszych coverów przeboju "Livin' on a Prayer"

W trakcie trwającej ponad trzy dekady kariery, od założenia w 1983 roku, Bon Jovi uplasował się wśród rockowej monarchii i został wprowadzony zarówno do Rock & Roll Hall of Fame, jak również Songwriters Hall of Fame. Z ponad 130 milionami sprzedanych albumów na całym świecie i długą listą hitów, tysiącami koncertów w ponad 50 krajach dla ponad 35 milionów fanów oraz zarobkami z koncertów przekraczającymi miliard dolarów w ciągu ostatniej dekady, Bon Jovi jest jednym z najważniejszych rock nad rollowych zespołów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!