Sylvester Stallone wystawił na aukcję kultowe noże z filmu "Rambo"

Aktor udostępnił zdjęcia rzeczy, które wykorzystał w filmie "Rambo: Pierwsza krew" z 1982 roku i ogłosił, że te przedmioty zostaną sprzedane na aukcji. Wśród nich znalazły się słynne noże.

„Pierwsza krew” był pierwszym filmem, w którym Sylvester Stallone pojawił się jako John Rambo. Ciężka broń i nóż myśliwski, którego używał, stały się jego znakiem rozpoznawczym.  Aktor postanowił wystawić na sprzedaż gadżety filmowe, w tym kultowe noże. Poniżej możecie zobaczyć całą kolekcję Sylvestra Stallone.

 
Zostały zaprojektowane przez nieżyjącego już wielkiego knifemakera, Billa Morana. Przez te wszystkie lata były w moim posiadaniu. Nadszedł jednak czas, żeby się ich pozbyć. Postanowiłem je oddać na aukcję. 

- komentuje aktor.

Film "Rambo: Pierwsza krew” w reżyserii Teda Kotcheffa miał premierę w 1982 roku. Scenariusz powstał na podstawie książki Davida Morrella pod tym samym tytułem. Jest jednak zupełnym przeciwieństwem intencji autora, którego powieść jest antywojenna i ma inne zakończenie. Warto wspomnieć, że pierwsze cztery części filmu zarobiły na całym świecie łącznie blisko 800 milionów dolarów!

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!