"The Crown" sezon 5: Kiedy premiera? Wszystko, co wiemy do tej pory

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 5. sezonu serialu "The Crown". Kogo zobaczy w roli Królowej Elżbiety II?

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Portal "Deadline" potwierdził, że "The Crown" robi sobie krótką przerwę, a obsada wróci dopiero na plan w czerwcu 2021 roku. Oznacza to, że premiera nowych odcinków piątego sezonu nastąpi dopiero w 2022 roku. Jak zapewniają twórcy:

Przerwa w filmowaniu zawsze była częścią harmonogramu produkcji "The Crown" i nie jest związana z pandemią koronawirusa.

Scenarzysta potwierdził, że Imelda Staunton zastąpi Olivię Colman w roli Królowej Elżbiety II. W The Crown 5 starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville, a księżną Dianę aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki. Tak prezentuje się cała obsada piątego sezonu "The Crown"

Jako aktora z radością patrzyłem, jak Claire Foy i Olivia Colman wnosiły coś wyjątkowego i niepowtarzalnego do scenariuszy Petera Morgana. Jestem naprawdę zaszczycona, mogąc dołączyć do tak wyjątkowego, kreatywnego zespołu i że mogę doprowadzić „The Crown” do końca.

- skomentowała aktorka Imelda Staunton.

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony'ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.

The Crown Season 4 Cast Dancing to Good As Hell By LizzoObsada "The Crown" w pełnej charakteryzacji tańczy do hitu Lizzo. Nowy hit internetu!

Czekacie na nowy sezon "The Crown"?

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!