Nadchodzi sequel "Milczenia owiec". Zobacz nowy zwiastun [WIDEO]

Serialowa wersja kinowego hitu lat 90. będzie mieć premierę już 11 lutego 2021 roku.

Serial "Clarice” stworzyła stacja CBS. Jego fabuła ma skupić się na  postaci Clarice Starling z książek Thomasa Harrisa. W roli głównej wystąpi Rebecca Breeds, która wcieli się w agentkę FBI Clarice Starling. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun. Możecie go zobaczyć poniżej.

 

Akcja serialu "Clarice" zostanie osadzona rok po wydarzeniach z "Milczenia owiec", a konkretnie w 1993 roku. Ma być to osobista historia o Clarice Starling, która wraca do pracy, by ścigać seryjnych morderców i gwałcicieli, jednocześnie zmagając się z politycznym światem Waszyngtonu.

W pozostałych rolach wystąpią Michael Cudlitz, Lucca de Oliveira, Kal Penn, Nick Sandow, Devyn Tyler i Marnee Carpenter.

Horror "Milczenie owiec" w reżyserii Jonathana Demme miał premierę w 1991 roku. Psychopata porywa i morduje młode kobiety na środkowym zachodzie USA. W rolach głównych wystąpili Jodie Foster, Anthony Hopkins i Ted Levine. Produkcja nieustannie zajmuje wysokie miejsca w rankingach na najbardziej przerażający film wszech czasów. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!