"Marry Me": Premiera komedii romantycznej z Jennifer Lopez i Owenem Wilsonem została przełożona

Początkowo film miał trafić do kin 6 maja 2021 roku. Twórcy komedii podjęli, jednak decyzję o zmianie daty premiery.

Komedia romantyczna "Marry Me"Jennifer Lopez, Malumą i Owenem Wilsonem będzie miała premierę w Walentynki, ale 2022 roku! Jest to związane trudną sytuacją kin z powodu pandemii koronawirusa. 

Lady Gaga na inauguracji Joego BidenaLady Gaga i Jennifer Lopez zaśpiewały dla nowego prezydenta USA [WIDEO]

Jennifer Lopez wciela się w rolę muzycznej supergwiazdy Kat Valdez. W „Marry Me” zobaczymy także Owena Wilsona – jego postać to Charlie Gilbert, nauczyciel matematyki. Kat i Charlie, kompletnie sobie nieznajomi, decydują się pobrać. To nietypowy romans dwójki ludzi, poszukujących czegoś prawdziwego w świecie, w którym wartość mierzy się lajkami i liczbą obserwujących – „Marry Me” to nowoczesna historia miłosna o celebrytach, małżeństwie i mediach społecznościowych.

 

"Marry Me" wyreżyserowała Kat Coiro („It’s Always Sunny in Philadelphia”, „Dead to Me”) na podstawie scenariusza Johna Rogersa („The Librarians”) oraz Tami Sagher („30 Rock”) i Harper Dill („The Mick”). Film wyprodukowali Elaine Goldsmith-Thomas („Hustlers”, „Maid in Manhattan”), Jennifer Lopez, Benny Medina („Hustlers”, „The Fresh Prince of Bel-Air”) oraz John Rogers.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!