Pink nagrała piosenkę z 9-letnią córką "Cover Me In Sunshine"

To już kolejny utwór, który Pink nagrała ze swoją córką. Wcześniej mogliśmy je usłyszeć na ścieżce dźwiękowej do filmu "Król Rozrywki".

Lepszego przykładu na potwierdzenie przysłowia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, nie znajdziecie. Do sieci trafił nowy utwór Pink, który nagrała ze swoją 9-letnią córką Willow. Internauci są zachwyceni talentem dziewczynki, która prawdopodobnie pójdzie w ślady mamy. Singla "Cover Me In Sunshine" możecie posłuchać poniżej.

 
Wszyscy dobrze wiemy, że 2020 rok był inny i wymagający, a czasami przerażający, burzliwy i pełen gniewu i wszystkiego innego. Osobiście pociechę odnajduję w muzyce. Znajduję pocieszenie w śpiewie. Uwielbiam śpiewać z moją córką, Nic innego nie sprawia nam takiej frajdy. Jestem z tego utworu bardzo dumna i przede wszystkim z mojej utalentowanej córki!

- skomentowała piosenkarka.

Pink z córką Willow Sage HartPink zaśpiewała ze swoją córką!

Pink zadebiutowała w 2000 roku. Ma na swoim koncie siedem studyjnych albumów. Aż 15 jej singli trafiło do pierwszej dziesiątki listy Billboard 100. Sprzedała ponad 60 milionów płyt i 84 milionów singli na całym świecie. Jest laureatką trzech nagród Grammy, a także jednej Emmy, dwóch nagród Billboard Music, siedmiu statuetek MTV VMA oraz dwóch MTV EMA.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!