Shania Twain nagrała balladę z wokalistą Boyzone. Posłuchaj "Forever and Ever, Amen"

Ronan Keating zaprezentował kolejny singiel z płyty "Twenty Twenty": utwór "Forever and Ever, Amen", w którym gościnnie pojawia się Shania Twain.

Były wokalista i współzałożyciel boysbandu Boyzone, Ronan Keating w ciągu ostatnich 20 lat wydał mnóstwo pięknych piosenek miłosnych. „Forever and Ever, Amen” to kolejna z nich. Co ciekawe, do współpracy artysty z Shanią Twain miało dojść już dwie dekady temu. Jak wspomina Ronan:

Shania i ja mieliśmy nagrać coś razem na jej płytę, „From This Moment”. Z jakiegoś powodu to się nie udało, dlatego cieszę się, że teraz możemy nadrobić zaległości. „Forever and Ever, Amen” to prawdziwy klejnot w stylu country, a w dodatku został stworzony przez tych samych kompozytorów i producentów odpowiedzialnych za „When You Say Nothing At All”. Dlatego „Forever and Ever, Amen” jest dla mnie tak wyjątkowe!

Już teraz możecie posłuchać ich wspólnego utworu "Forever and Ever, Amen”.

 

Shania TwainTOP 5 największych przebojów Shanii Twain

Shania Twain urodziła się 28 sierpnia 1965 roku. Kanadyjska piosenkarka ma na swoim koncie sześć studyjnych albumów. Jest laureatką 5 nagród Grammy, 12 nagród Juno, 27 nagród BMI. Na całym świecie sprzedała ponad 100 milionów egzemplarzy swoich płyt. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!