Courteney Cox zagrała piosenkę z serialu "Przyjaciele" na pianinie!

Aktorka przygotowała niespodziankę dla fanów kultowego serialu lat 90. Sami zobaczcie!

Courteney Cox w czasie kwarantanny odkryła nowy talent. Okazuje się, że aktorka całkiem dobrze radzi sobie z grą na pianinie. Na jej Instagramie możecie znaleźć kilka muzycznych popisów. Ostatnio Cox zrobiła niespodziankę fanom serialu "Przyjaciele" wykonując utwór "I'll Be There For You" zespołu The Rembrandts. Nagranie możecie zobaczyć poniżej.

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Friends Theme but you're all in Quarantine...Jak brzmi piosenka z "Przyjaciół" w czasach kwarantanny? [WIDEO]

Planowana premiera  premiera specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele" została opóźniona z powodu pandemii koronawirusa. Prace na planie miały ruszyć w 2020 roku. Lisa Kudrow zdradziła w jednym z ostatnich wywiadów, że jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to ekipa wejdzie na plan wczesną wiosną 2021 roku. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!