Figurka LEGO podpisała kontrakt z wytwórnią muzyczną

Po raz pierwszy w historii kontrakt z wytwórnią podpisała mini-figurka LEGO. Poznajcie L.L.A.M.A oraz debiutancki singiel "Shake" z udziałem NE-YO i Carmen DeLeon. Utwór jest dostępny w aplikacji LEGO VIDIYO oraz we wszystkich serwisach cyfrowych.

L.L.A.M.A, którego pseudonim to skrót od „Love, Laughter And Music Always” – „Miłość, śmiech i muzyka zawsze” – jest obywatelem świata. Pochodzi z Andów Południowych, jednak w pewnym momencie przeprowadził się do Los Angeles, by tam spełniać swoje marzenie o tworzeniu muzyki, która uszczęśliwia ludzi. 

Oficjalny teledysk w reżyserii Willa Kindricka z udziałem figurki LEGO L.L.A.M.A., NE-YO i Carmen DeLeon możecie zobaczyć poniżej.

 

L.L.A.M.A to pierwszy artysta, który wydał utwór w aplikacji VIDIYO – innowacyjnemu narzędziu służącemu do tworzenia teledysków przez dzieci. LEGO VIDIYO to nie tylko świetna zabawa, ale także rozwijanie kreatywności oraz pasji do muzyki. Apka jest nowym sposobem, by dzieci mogły realizować swoje marzenia – za pomocą reżyserii, produkcji, ról aktorskich. Wszystko odbywa się w bezpiecznym środowisku. Do dyspozycji dzieci są utwory muzyczne z całego świata, w tym największe hity ze szczytów list przebojów nagrane przez artystów z katalogu Universal Music Group. Użytkownicy VIDIYO mogą nie tylko spotkać L.L.A.M.A w wirtualnym świecie, ale też zakupić minifigurkę na stronie.

Producentem utworu „Shake” jest autor przebojów grupy BTS, David Stewart, a współautorem debiutanckiego singla L.L.A.M.A jest laureat Grammy Ryan Tedder (OneRepublic). Jak wspomina L.L.A.M.A: – Poznałem Ryana na imprezie. Był jedynym, który potrafił dotrzymać mi kroku na parkiecie. Parę dni później pojawił się u mnie w domu i po prostu zaskoczyło. Do zachodu słońca „Shake” było gotowe. To było piękne przeżycie. Utwór jest zabawny, pełen energii – trudno usiedzieć przy nim w miejscu.

NE-YO dodaje:

L.L.A.M.A to artysta, którego bardzo potrzebujemy w obecnych czasach. Nagrywa podnoszącą na duchu, pozytywną muzykę, a po tak ciężkim roku, jaki wszyscy przeszliśmy, to bardzo cenne. Jestem szczęśliwy, że mogę być częścią tego projektu.

Carmen DeLeon, która, podobnie jak L.L.A.M.A, stawia pierwsze kroki w wielkim muzycznym świecie, mówi:

Kiedy otrzymałam propozycję wzięcia udziału w nagraniu „Shake” z NE-YO i L.L.A.M.A, trudno było mi powstrzymać ekscytację. Moje życie kręci się wokół kreatywności i spełniania marzeń, a współpraca z LEGO jest spełnieniem obu tych rzeczy. Mam nadzieję, że piosenka oraz pozytywny teledysk zainspirują dzieci, by zawsze podążały za marzeniami i miały otwarte umysły.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!