Reni Jusis prezentuje teledysk do utworu "Voyage Voyage"

Projekt "Je Suis Reni" to zbiór ulubionych francuskich piosenek Reni Jusis. Posłuchaj kolejnej zapowiedzi albumu.

„Voyage Voyage” to kolejny przystanek francuskiej podróży Reni Jusis zapowiadający nowy projekt muzyczny „Je suis Reni”. Utwór ilustruje nostalgiczny teledysk w reżyserii Katarzyny Sikorskiej, ze zdjęciami Arka Powałki, w którym Reni na przekór otaczającej nas zimowej aury, udaje się piechotą do lata. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Tak o pracy nad utworem mówi sama artystka:

Zdjęcia do teledysku „Voyage Voyage” powstały na plaży w Dębkach. Video jest impresją na temat samotnej podróży nad polskie morze. „Voyage Voyage" symbolizuje moją tęsknotę za podróżami. Traktuję ten utwór również jako osobiste zaproszenie do samotnej wyprawy w nieznane. Nie miałam wcześniej odwagi by przeżyć taką podróż – tylko sama ze sobą, bez niczyjego towarzystwa i wsparcia. To, co kiedyś wydawałoby się największym dyskomfortem i wyzwaniem, dziś jawi się jako jedna z najbardziej fascynujących przygód w poszukiwaniu własnego Ja.

„Je Suis Reni” to ponad godzinny zbiór niezapomnianych francuskich piosenek o miłości w jej wykonaniu i prowadzeniu.Mało kto wie, że przygoda Reni Jusis z Francją i miłość do piosenek tego regionu trwa od wielu lat, jednak dopiero teraz Reni chce podzielić się swoimi muzycznymi inspiracjami z polską publicznością.W związku z tym powstał niezwykły projekt: melancholijny i zabawny zarazem… Łączący klasyczne francuskie utwory z lat 70. z największymi popkulturowymi hitami, które nadal utrzymują się na radiowych rotacjach w Polsce.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!