De Mono prezentuje teledysk do nowego singla "W taką noc"

Utwór promuje wydaną w 2019 roku płytę "Reset".

Zespół De Mono, z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 roku wydał swoją kolejną płytę „Reset”. Niekwestionowanym hitem płyty stał się utwór „Prosto w serce”, ale tak naprawdę za serce chwytała historia w klipie piosenki „Gra się do końca”, który towarzyszył pięknej akcji społecznej o tej samej nazwie. Zespół wraz z wieloma znanymi sportowcami zaangażował się w zbiórkę na nową protezę nogi podopiecznego Amp Futbol Polska – Kubusia.

Utwór "W taką noc” jest kolejnym singlem z  płyty „Reset”. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 
Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać popandemicznym hymnem.

-  komentuje Andrzej Krzywy.

Autorem muzyki „W taką noc” jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!