"Co w duszy gra": Igor Herbut i Kuba Badach nagrali utwory do bajki Disneya

Film w w reżyserii zdobywcy Oscara Pete'a Doctera już wkrótce trafi do kin. Posłuchajcie zapowiedzi polskiej ściężki dźwiękowej.

Bajki Disneya zawsze cieszę się olbrzymią popularnością. Nie inaczej jest w przypadku animacji "Co w duszy gra", która będzie miała swoją premierę 5 marca 2021 roku. Do polskiej wersji ścieżki dźwiękowej powstały utwory wykonane między innymi przez Igora Herbuta i Kubę Badacha. Możecie ich posłuchać poniżej.

 
 

W oficjalnym opisie filmu czytamy:

Joe Gardner nauczyciel muzyki, którego największą pasją jest jazz, otrzymuje życiową szansę: będzie mógł grać w najlepszym klubie jazzowym w mieście. Dosłownie jedno małe potknięcie sprawia, że przenosi się z ulic Nowego Jorku do Przedświatów – fantastycznego miejsca, w którym nowe dusze, zanim udadzą się na Ziemię, zdobywają swoje osobowości. Zdeterminowany, by powrócić do swojego ziemskiego życia, Joe łączy siły z duszą 22, której zupełnie obce są uroki ludzkiej egzystencji. Kiedy Joe usilnie próbuje pokazać 22, dlaczego ludzkie życie jest wspaniałe, sam ma szansę znaleźć odpowiedzi na niektóre spośród najważniejszych życiowych pytań.

Zobacz zwiastun:

 

W rolach głównych w polskiej wersji językowej Joe Gardner przemówi głosem Tomasza Kota, a w duszę 22 wcieli się Joanna Koroniewska. W pozostałych rolach będzie można usłyszeć Pawła Domagałę, osobowości sceny muzycznej: Krzysztofa Zalewskiego, Igora Herbuta, Roberta Amiriana oraz gwiazdę polskiej wokalistyki jazzowej Danutę Błażejczyk. A także znanych dziennikarzy radiowych: Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Manna, Piotra „Kędziora” Kędzierskiego, Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Hirka Wronę.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!