"Peaky Blinders" sezon 6: Kiedy premiera? Wszystko, co wiemy do tej pory

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 6. sezonu serialu "Peaky Blinders". Czy będzie on ostatnim? Sprawdźcie!

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Mamy dobrą informację w styczniu 2021 roku ruszyły prace na planie 6. sezonu "Peaky Blinders"! Twórcy serialu ogłosili, że niestety będzie on ostatnim, jednak na tym historia rodziny Shelbych się nie zakończy. Steven Knight zapowiedział również pełnometrażowy film!

Pandemia COVID-19 pokrzyżowała nasze plany. Mogę jednak powiedzieć, że moim planem od początku było to, aby zakończyć ten serial filmem. I tak właśnie się stanie.

– powiedział twórca serialu

Ostatni sezon naszego ukochanego "Peaky Blinders" będzie najlepszym ze wszystkich. Niesamowite zdolności Steve’a Knighta do przewidywania wydarzeń na świecie mogą się równać jedynie jego umiejętności stworzenia Tommy’ego Shelby’ego najbardziej nieścieralnym bohaterem naszych czasów.

– zapowiada producentka serialu, Caryn Mandabach.

Data premiery 6. sezonu. nie jest jeszcze znana.

Jedna z najlepszych brytyjskich produkcji. Uwodzicielsko prowadzi widza przez historię gangów działających na terenie Birmingham w okresie między wojennym. Wszystko w tej ekranizacji zostało dobrane perfekcyjnie. Od kostiumów, przez ścieżkę dźwiękową, aż po obsadę aktorską. Zadziorna gra w wielu poważnych tematach powoduje, że można go oglądać od deski do deski z zapartym tchem. W rolach głównych występują Cillian Murphy, Paul Anderson i Helen McCroy, bez których ciężko sobie wyobrazić ekranizację tego dzieła.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!