"Lupin" sezon 2: Zobacz pierwszy oficjalny zwiastun [WIDEO]

"Lupin" to jeden z najpopularniejszych seriali Netfliksa ostatnich miesięcy. Do sieci trafił zwiastun drugiego sezonu, który zapowiada się równie emocjonująco co pierwszy!

Netflix nie kazał nam długo czekać na kolejny sezon serialu "Lupin". Jego premiera ma odbyć się latem 2021 roku. Tymczasem do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun, który tylko zaostrzył nasz apetyt na więcej. Sami zobaczcie!

 

Omar Sy w serialu 'Lupin', Netflix"Lupin": 7 podobnych seriali, które również mogą Ci się spodobać

Pierwszy sezon zakończył się bardzo dramatycznie. Assane Diop  został postawiony pod ścianą, kiedy w odwecie za jego działania porwano jego syna. Akcja nowych odcinków będzie kontynuacją wydarzeń, które miały miejsce w finale pierwszej części. Jak dalej potoczą się losy głównego bohatera, dowiemy się już niebawem.

Serial okazał się wielkim sukcesem Netfliksa. W ciągu zaledwie 28 dni od premiery obejrzano go w ponad 70 mln gospodarstw domowych na całym świecie!

W obsadzie produkcji, oprócz Omara Sy, znaleźli się również Soufiane Guerrab w roli Youssefa, Ludivine Sagnier jako Clair, Shirine Boutella jako porucznik Sofia Balkacem, Antoine Gouy jako Benjamin, a także Vincent Londez, Clotilde Hesme czy Nicole Garcia.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!