Nadchodzą "Atomówki": Poznaliśmy obsadę aktorskiej wersji słynnej bajki

W ostatnich latach bardzo popularne stało się tworzenie filmów i seriali na podstawie popularnych animacji. Przyszła również kolej na przebojowe "Atomówki". Poznaliśmy pierwsze szczegóły produkcji.

Nad serialem pod tytułem "The Powerpuff Girls" pracuje aktualnie stacja telewizyjna CW. Projekt bardzo długo utrzymywany był w tajemnicy. Kogo zobaczymy w obsadzie?

Dove Cameron, Chloe Bennet i Yana Perrault zostały oficjalnie mianowane nowymi Atomówkami, potwierdza portal ET. Bazując na serialu Cartoon Network stworzonym przez Craiga McCrackena, Cameron wystąpi w roli Bubbles, Bennet w roli Blossom, a Perrault wcieli się w rolę Buttercup.

W oficjalnym opisie serialu czytamy:

Fabuła będzie podążać za trzema Atomówkami, które kiedyś były superbohaterami wielkości kufla do piwa, a teraz są rozczarowanymi dwudziestokilkuletnimi kobietami, które czują urazę, że straciły dzieciństwo na walkę z przestępczością. Czy zgodzą się zjednoczyć, teraz gdy świat potrzebuje ich bardziej niż kiedykolwiek?

Scenariusz napisały Diablo Cody i Heather Regnier. Serial wyreżyseruje Maggie Kiley. Wśród producentów jest m.in. Greg Berlanti.

"Atomówki" amerykański serial animowany zadebiutował w 1998 roku. Został stworzony przez Craiga McCrackena i wyprodukowany przez studio Hanna-Barbera dla Cartoon Network. W polskiej wersji językowej trzy przebojowe Atomówki nazywały się Bójka, Bajka i Brawurka. Zadaniem superbohaterek była walka  z przestępczością, ratowanie ludzi przed kataklizmami i katastrofami oraz obrona miasta przed atakami potworów i kosmitów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!