Małgorzata Ostrowska i Sosnowski prezentują wspólny utwór "Hej!"

Utwór promuje wydany w 2020 roku album Sosnowskiego "Tylko się nie denerwuj".

Sosnowski i Małgorzata Ostrowska zaprezentowali utwór „Hej!”. Jest to już ostatni singiel z wydanego w zeszłym roku, dobrze przyjętego albumu „Tylko się nie denerwuj”. Animowany klip, którego autorką jest Aleksandra Waćkowska, możecie zobaczyć poniżej.

 

Tak o nowym singlu mówi sam artysta:

Niesamowicie cieszę się, że Małgorzata Ostrowska zgodziła się tu ze mną zaśpiewać. To jedna z tych piosenek, które powstawały w mojej głowie bardzo długo, a jej głos okazał się dopełnieniem. Teraz ten numer wydaje mi się jeszcze bardziej aktualny. Opowiada już nie tylko o konfliktach w relacji, ale też o złości na to, co aktualnie dzieje się dookoła - a przecież to konflikty potęguje.

W swoich aranżacjach i kompozycjach Sosnowski odwołuje się do kolorowych lat 70.:

Chcę tym razem opowiadać przede wszystkim o miłości, o jej poszukiwaniu, fascynacjach, o związanych z nią porażkach, o odnajdywaniu się nawzajem. Próbuję szukać tego, co jest uniwersalne - co łączy nas wszystkich bez podkreślania różnic, które nas dzielą. Długo szukałem estetyki, która pomoże mi nieść taki pozytywny przekaz i inspiracje z lat 70. okazały się absolutnie wspaniałym narzędziem. Piosenki z płyty „Tylko się nie denerwuj” opisują przewrotny, ale jednocześnie bardzo szczęśliwy okres w moim życiu. 

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!