"Mamma Mia 3": Producentka hitowego musicalu zapowiada trzecią część z nowymi utworami Abby

Po wielkim sukcesie drugiej części kultowego musicalu producentka zdradziła, że w planach jest kolejny film z nowymi piosenkami Abby!

Ta wiadomość na pewno ucieszy miliony fanów musicalu "Mamma Mia" na całym świecie! Producentka dwóch pierwszych części Judy Craymer poinformowała kilka miesięcy temu o przygotowaniach do trzeciej odsłony serii. Prace nad produkcją miały wystartować jeszcze w 2020 roku, jednak plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Craymer w rozmowie z portalem "Daily Mail" powiedziała:

Miałam się tym zająć w najbliższych miesiącach, ale wtedy nadeszła pandemia koronawirusa. Myślę, że pewnego dnia powstanie kolejny film, ponieważ to od początku miała być trylogia. Wiem, że Universal chciałby, żebym go zrobiła.

Odtwórczyni głównej roli Amanda Seyfried obawia się, że zabraknie utworu grupy Abba, aby stworzyć trzecią część. W wywiadzie, którego udzieliła na początku 2020 roku, powiedziała:

Posłuchaj, każda osoba z obsady powiedziałaby "tak" w mgnieniu oka, ponieważ chcemy się ze sobą spotykać ii pracować. Żałuję, że nie było "Mamma Mia 3", ale powiem ci co - powiedziałem to już wcześniej i powiem to jeszcze raz i mam nadzieję, że znowu się mylę. Nie sądzę, że jest wystarczająco dużo piosenek zespołu ABBA, aby nakręcić trzeci film. Ponieważ musielibyśmy ponownie użyć „Super Trooper” i musielibyśmy ponownie użyć „Mamma Mia” i musielibyśmy użyć ich w inny sposób.

Okazuje się, że Judy Craymer chce wykorzystać w kolejnej części musicalu utwory z nadchodzącego albumu zespołu Abba. Według wcześniejszych zapowiedzi ma on się ukazać jesienią 2021 roku.

Mamy dobrą informację dla fanów Cher. Nie jest to jeszcze potwierdzona wiadomość, ale wszystko wskazuje na to, że zobaczymy ją w kolejnej odsłonie musicalu "Mamma Mia". Piosenkarka zdradziła, że prowadziła ostatnio rozmowy z producentką i Amandą Seyfried.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!