"Lucyfer" sezon 6: Kiedy premiera? Wszystko, co wiemy do tej pory

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 6. sezonu serialu "Lucyfer". Czy będzie on ostatnim? Sprawdźcie!

Miliony fanów na całym świecie czekają na kontynuację jednego z najpopularniejszych kryminalnych seriali ostatnich lat. Mamy dla Was dobrą i złą informację. Twórcy "Lucyfera" poinformowali właśnie, że zakończyły się zdjęcia do szóstego sezonu. Zła wiadomość jest taka, że będzie on niestety ostatnim. Wcześniej, bo prawdopodobnie latem 2021 roku na platformie Netflix zobaczymy sezon 5B. 

Koniec prac nad serialem ogłosił na Twitterze Chris Rafferty, jeden ze scenarzystów i producentów wykonawczych "Lucyfera".

Dziś wielki dzień. Ostatni dzień pracy w pokoju scenarzystów "Lucyfera". Po tym jak my, scenarzyści 6. sezonu, zakończyliśmy planowanie finału serialu, jakiego zawsze chcieliśmy, rozpoczęło się świętowanie... ze scenarzystami poprzednich sezonów! Choć zakończyliśmy już naszą epicką historię, ta rodzina będzie trwać zawsze.

– napisał Rafferty.

Kilka dni wcześniej Joe Henderson, czyli połowa duetu twórców "Lucyfera", podzielił się z fanami informacją, że obsada właśnie czytała wspólnie ostatni odcinek. 

Ostatni 6. sezon "Lucyfera" będzie krótszy. Ma składać się z maksymalnie 10 odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 roku. 

W obsadzie serialu zobaczymy: Lauren German (Chloe), Lesley-Ann Brandt (Maze), Rachael Harris (Linda Martin), Aimee Garcia (Ella Lopez), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel).

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!