Andrea Bocelli zapowiada mini album z akustycznymi utworami [WIDEO]

Po sukcesie albumu "Believe" Andrea Bocelli prezentuje EP-kę "Acoustic" zawierającą akustyczne wersje pięciu utworów z albumu, w tym "You'll Never Walk Alone" i rewelacyjny duet z Cecilią Bartoli "Pianissimo".

Nagrane w ciągu ostatniego roku akustyczne wersje są doskonałym dodatkiem do głównego albumu, wraz z którym stworzą specjalne wydanie "Believe Deluxe", które ukaże się w wersji cyfrowej w wielkanocny weekend 2 kwietnia 2021 roku

 

Andrea Bocelli zagra Wielkanocny koncert w Polsce

Andrea Bocelli wystąpi z Matteo Bocellim, Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej oraz Chórem Warszawskiej Opery Kameralnej pod dyrekcją Carlo Berniniego. Prezentacja koncertu w Niedzielę Wielkanocną, 4 kwietnia 2021 roku, o godzinie 21:15, w programie pierwszym TVP.

Ostatni album tenora „Believe” wyprodukowany przez Stevena Mercurio i Haydna Bendalla to kolekcja podnoszących na duchu utworów, które towarzyszyły Bocellemu przez lata. Znalazły się wśród nich również dwa duety ze śpiewaczką operową Cecilią Bartoli, a także dotychczas niepublikowany utwór nieżyjącego już włoskiego kompozytora Ennio Morricone.

Tematyka zgłębiona przez Bocellego na nowej płycie jest mu wyjątkowo bliska. Jak mówi sam artysta:

Inspiracją do albumu „Believe” są trzy słowa: wiara, nadzieja i miłość. Są to trzy cnoty boskie, zakorzenione w religii chrześcijańskiej, ale niezależnie od przekonań religijnych, są to również trzy wyjątkowe klucze otwierające drzwi do poczucia sensu i spełnienia w życiu.

- mówi Andrea Bocelli.

Polecamy również:

.

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!