"Lucyfer" nadchodzi: Poznaliśmy datę sezonu 5B

Na tę wiadomość czekały miliony fanów serialu na całym świecie. Sprawdźcie szczegóły.

Mamy dla Was dobrą wiadomość. Netflix potwierdził oficjalnie, że premiera sezonu 5B "Lucyfera" odbędzie się już 28 maja 2021 roku. Będzie on składał się jedynie z 8 odcinków. 

Czego możemy się spodziewać po nowym sezonie? W jednym z ostatnich wywiadów D.B. Woodside,, czyli serialowy Amenadiel, uchylił rąbka tajemnicy:

Kiedy nadejdzie Bóg (w tej roli zobaczymy Dennisa Haysberta), zapanuje duży chaos. Rozpoczynamy dosłownie dwie sekundy od momentu, w którym skończyliśmy. Amenadiel jest kompletnie upokorzony tym, że Bóg widział, jak on się zachowywał przy swoich braciach, ponieważ jest najstarszy i powinien dawać przykład – a on tego nie robił!

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że dobiegły również końca prace nad 6. sezonem "Lucyfera" Będzie to ostatni sezon serialu. Ma składać się z maksymalnie 10 odcinków. Jego premiera zaplanowana jest na pierwszą połowę 2022 roku. 

W obsadzie serialu zobaczymy: Lauren German (Chloe), Lesley-Ann Brandt (Maze), Rachael Harris (Linda Martin), Aimee Garcia (Ella Lopez), Kevin Alejandro (Dan Espinoza), Scarlett Estevez (Trixie Espinoza), D.B. Woodside (Amenadiel).

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!