Beata Kozidrak nagrała utwór z polskim raperem

Możemy to powiedzieć to otwarcie - to jedno z najbardziej niespodziewanych połączeń muzycznych na polskiej scenie muzycznej.

„Kruki” to kolejny singiel z płyty producenckiej Deemza. Do tej pory gościł głównie artystów z rapowego podwórka, inaczej jest jednak z dzisiejszą premierą. Postanowił on połączyć fantastyczny wokal Beaty Kozidrak wraz z szorstkim rapem Sariusa. Wraz z numerem wystartował preorder płyty „SAUCE”, która zawiera ponad 30 tracków a na nich ponad 50 wykonawców! Wersja preorderowa to lunchbox, o którym Deemz opowie na swoim Instagramie już niedługo.

Teledysk do utworu możecie zobaczyć poniżej.

 

Przypominamy, że 4 maja 2021 roku nakładem Wydawnictwa Agora ukaże się autobiograficzna książka Beaty Kozidrak pt. "Beata. Gorąca krew". Premiera książki zbiega się z dniem urodzin artystki.

To opowieść dziewczyny z lubelskiej starówki, która poznaje mroczne strony życia, ale dzięki determinacji, wsparciu najbliższych i przekonaniu, że spotka ją coś niezwykłego, niemal z dnia na dzień zostaje gwiazdą. „Gorąca krew” opowiada o barwnych epizodach kariery Beaty, zdradza kulisy narodzin największych przebojów – od „Piechotą do lata”, przez „Białą armię” po „Upiłam się tobą” - i ich ukryte znaczenia. Pozwala nam także podróżować z Beatą po świecie – od Wietnamu, przez Stany Zjednoczone po Związek Radziecki - ale też przyjrzeć się codziennemu życiu gwiazdy.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!