"Przyjaciele": Specjalny odcinek został już nagrany. Zobacz zdjęcia z planu

Na tę chwilę czekały miliony fanów kultowego serialu lat 90. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory o specjalnym odcinku "Przyjaciół".

"Przyjaciele" to jeden z najpopularniejszych seriali lat 90. Pierwszy odcinek miał premierę 22 września 1994 roku na antenie NBC. Serial doczekał się dziesięciu serii i emisji w przeszło 100 krajach. Ostatni odcinek - z maja 2004 roku - w samych Stanach oglądała rekordowa liczba 52,5 mln widzów.

Z rocznym opóźnieniem platforma streamingowa HBO Max rozpoczęła w zeszłym tygodniu prace na planie specjalnego odcinka serialu "Przyjaciele". Swój udział potwierdziła cała oryginalna obsada w tym Jennifer Aniston, David Schwimmer, Courteney Cox, Lisa Kudrow i Matthew Perry. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu.

Fani serialu zastanawiają się, jak potoczą się dalsze losy bohaterów. Ostatni sezon serialu zakończył się wyprowadzką Moniki i Chandlera na przedmieścia Nowego Jorku. Tymczasem wygląda na to, że zobaczymy ich ponownie w słynnym mieszkaniu.

Data premiery specjalnego odcinka nie została jeszcze podana.

'Przyjaciele'Pin karty Joeya to? Quiz wiedzy o serialu "Przyjaciele"

Jeśli jesteście fanami serialu, to sprawdźcie koniecznie wpadki z planu, które rozbawią Was do łez. Może Was też zaciekawić 10 faktów, których wcześniej mogliście nie wiedzieć o swoich ulubionych bohaterach.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!