Pink w duecie z brytyjskim artystą. Posłuchaj "Anyway Away From Here" [WIDEO]

Utwór promuje nowy album Rag'n'Bone Man'a, który ma ukazać się w 2021 roku.

Klip wyreżyserowany przez Joe’a Connora ukazuje dwójkę artystów śpiewających w londyńskim Duke Of York’s Theatre. Przy pisaniu utworu z artystami współpracowali Ben Jackson-Cook, Simon Alred, Dan Priddy i Mark Crew. Utwór opowiada o uczuciu dyskomfortu w towarzystwie. Teledysk możecie zobaczyć poniżej.

 

Tak o pracy nad tym utworem mówi Pink:

Po raz pierwszy spotkałam Rag’n’Bone Mana podczas europejskiej trasy w 2017 roku, niedługo po tym jak usłyszałam „Human”. Od tego momentu zakochałam się w jego głosie. Gdy go poznałam, od razu zauważyłam, że ma wspaniałą duszę. Wiedziałam, że chcę z nim współpracować. Singiel „Anywhere Away From Here” to dla nas idealna piosenka. Ogromnie się cieszę, że mogłam być jej częścią.

Przypominamy, że już  21 maja 2021 roku na platformie streamingowej Prime Video Amazona pojawi się film dokumentalny "P!NK: All I Know So Far!". Produkcja będzie dostępna w ponad 240 krajach. Na swoich ekranach będziemy mogli śledzić P!NK podczas niesamowitej trasy koncertowej „Beautiful Trauma” z 2019 roku, a także podczas prób zbalansowania swojego życia jako matka, żona, szefowa i artystka. Będzie to mikstura nagrań z trasy koncertowej, zakulisowych wywiadów i osobistych materiałów. Za reżyserie odpowiada Michael Gracey.

Od debiutu w 2000 roku P!NK nagrała 8 albumów, sprzedała 60 milionów kopii płyt i trafiła 15 razy na listę 10 najczęściej słuchanych singli magazynu Billboard (w tym 4 razy na pierwsze miejsce). Artystka zdobyła także 3 nagrody Grammy (i 20 nominacji), 1 nagrodę Emmy, 7 nagród MTV Video Music, 2 nagrody MTV Europe, a także zyskała tytuł Kobiety Roku 2013 wg. magazynu Billboard. Jej ostatni projekt „Hurts 2B Human” zajął pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się albumów w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec 2019 roku P!NK zakończyła trasę koncertową Beautiful Trauma World Tour, podczas której zagrała 156 razy w 18 krajach i sprzedała 3 miliony biletów na całym świecie. Jej wyprzedany koncert na Stadionie Narodowym w Warszawie był kolejnym dowodem muzycznego geniuszu. P!NK jest wielką orędowniczką wsparcia organizacji charytatywnych. Artystka jest m. in. ambasadorką UNICEF.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!