Mick Jagger zaskoczył fanów solowym singlem "Eazy Sleazy" z Davidem Grohlem

Mick Jagger wie, jak robić niespodziankę - w sieci pojawił się solowy numer artysty zatytułowany "Eazy Sleazy". Gościnnie w kawałku pojawia się Dave Grohl.

„Eazy Sleazy” powstało w lockdownie. Mick Jagger zagrał na gitarze i zaśpiewał, natomiast lider Foo Fighters zapewnił gitarę, perkusję oraz bas. Utwór jest zadziorny, pełen rockandrollowej energii, ma też satyryczne przesłanie. Jagger z dużą dozą czarnego humoru opisuje świat „calli na zoomie”, „domów w więziennych ścianach”, fałszywych aplauzów i przedawkowania telewizji. Mick z optymizmem wyraża nadzieję na zmiany oraz na „ogród ziemskich rozkoszy”, który czeka nas po zakończeniu lockdownu na całym świecie.

 

Do utworu powstał klip zrealizowany w domu Micka Jaggera oraz w studiu Foo Fighters:

Producentem utworu jest Matt Clifford.

Napisałem piosenkę o wychodzeniu z lockdownu. Wszyscy teraz bardzo potrzebujemy optymizmu. Dziękuję Dave’owi Grohlowi, że wskoczył na perkusję, bas i gitarę. Praca z nim była czystą przyjemnością. Mam nadzieję, że wszystkim będzie dobrze się słuchało „Eazy Sleazy".

– skomentował Mick Jagger.

Ciężko jest ubrać w słowa, co oznacza dla mnie nagrywanie z Sir Mickiem. To znacznie więcej niż spełnione marzenie. Już kiedy myślałeś, że życie nie może stać się bardziej szalone… bez wątpienia „Eazy Sleazy” będzie hitem lata!

- dodaje Dave Grohl.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!