Maja Hyży jako Natalia Kukulska wygrała 6. odcinek "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Za nami kolejny odcinek jednego z najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto zachwycił jurorów i widzów tym razem.

W szóstym odcinku 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zwyciężyła Maja Hyży. Piosenkarka miała przed sobą trudne zdanie. Musiał tym razem przeobrazić się w Natalię Kukulską. Wykonała utwór "Piosenka światłoczuła". Zobaczcie, jak sobie z nim poradziła.

 

Każdy zwycięzca odcinka otrzymuje czek o wysokości 10 000 tys. złotych i może wskazać, na jaką akcję lub fundację charytatywną chce go przekazać. 

Cieszący się olbrzymią popularnością program "Twoja Twarz brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie telewizji Polsat w 2014 roku. Przez show przewinęło się już ponad 80 uczestników, którzy przeszli setki spektakularnych metamorfoz. 14. edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" powróciła na antenę w piątek 5 marca 2021 roku.

Swoich sił w programie próbują Tamara Arciuch, Maja Hyży, Anna Maria Sieklucka, Magda Narożna, Lesław Żurek, Michał Meyer, Piotr Gawron-Jedlikowski oraz Paweł Góral.

TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO!TOP 10 najlepsze metamorfozy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!