"Cher & The Loneliest Elephant": Cher uratowała uwięzionego słonia. Zobacz zwiastun dokumentu

Nowy film dokumentalny opowiada o pięcioletniej walce o uratowanie słonia Kaavana przed nadużyciami - i stara się zainspirować do podobnych działań na całym świecie.

Cher nigdy nie planowała brać udziału w ratowaniu ważącego 8700 funtów słonia z zoo w Pakistanie. Ale po zobaczeniu na Twitterze w 2016 roku wielu wiadomości „Uwolnij Kaavana”, „Bogini Popu” zadzwoniła do Marka Cowne'a, biznesmena, którego spotkała kiedyś na przyjęciu, który, jak sobie przypomniała, miał doświadczenie przy przenoszeniu słoni w Afryce. Tak zaczęła się ich wspólna walka o słonia Kaavana.

Ta 5-letnia misja jest przedstawiona w nowym filmie dokumentalnym Smithsonian Channel „Cher and the Loneliest Elephant”, który jest dostępny od 22 kwietnia 2021 roku na platformie Paramount +. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun.

 

Cher urodziła się 20 maja 1946 roku w El Centro w Kalifornii. Wielką popularność zyskała w 1965 roku, kiedy ukazał się singiel "I Got You Babe" duetu Sonny & Cher. Artystka stała się jedną z najbardziej uznanych aktorek lat 80. Występowała na Broadwayu i w kultowych filmach takich jak: "Maska", "Silkwood" czy "Wpływ księżyca". Za ten ostatni otrzymała Oscara oraz Złoty Glob dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej.

Kariera muzyczna również była dla niej pasmem samych sukcesów. Nagrała łącznie 28 studyjnych albumów. Z których pochodzą ponadczasowe przeboje takie jak: "If I Could Turn Back Time", "Believe", "Strong Enough", "Walking in Memphis" czy "One by One".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!