AJ McLean z Backstreet Boys prezentuje solowy singiel "Love Song Love"

Wokalista zaskoczył swoich fanów nowym singlem, do którego powstał również bajkowy teledysk. Zobaczcie!

W ciągu 28 lat pracy w Backstreet Boys i na własną rękę AJ McLean niejednokrotnie już przekraczał granice stylu i płci. Teraz, w kolejnym śmiałym posunięciu, 43-letni muzyk przebiera się za drag queen, tańcząc w wielkim domku dla lalek, aby uczcić społeczność transpłciową w teledysku do swojego nowego solowego singla „Love Song Love”. Klip możecie zobaczyć poniżej.

 

Backstreet Boys to legendarny boysband, który szczyt popularności osiągnął w latach 90. Gigantyczną popularność grupa zdobyła po wydaniu pierwszego albumu "Backstreet Boys" w 1995 roku. Zespół koncertował wtedy na całym świecie, a jego występy za każdym razem przyciągały dziesiątki tysięcy fanek.

Backstreet BoysJak dobrze znasz zespół Backstreet Boys? [QUIZ]

Boysband mógł wyglądać zupełnie inaczej... W 1992 roku AJ McLean mieszkał w tym samym budynku co Britney Spears, Justin Timberlake i Ryan Gosling. Bardzo często grywał z Goslingiem w koszykówkę na podwórkowym boisku. Pewnego razu zapytał go, czy nie chciałby dołączyć do jego nowego zespołu Backstreet Boys. Ryan nie przyjął propozycji. Był w tym czasie zajęty występami w "Klubie Myszki Mickey".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!