Justyna Steczkowska prezentuje koncert z Przystanku Woodstock [WIDEO]

Piosenkarka przygotowała dla fanów wyjątkową niespodziankę. Udostępniła album koncertowy z Przystanku Woodstock 2010.

Szamanka polskiej sceny muzycznej Justyna Steczkowska zapowiedziała premierę wyjątkowego albumu. Od dzisiaj na Spotify dostępny jest cały koncert z Przystanku Woodstock 2010. To nie lada gratka dla wszystkich fanów piosenkarki. Mało tego diwa udostępniła fragment wideo z tego legendarnego koncertu. 

Kochani, tak jak obiecywałam - na moim kanale Spotify systematycznie będą pojawiały się kolejne albumy. "Na pierwszy muzyczny ogień pójdzie energetyczny koncert Woodstock 2010. " Już w środę (28.04) będziecie mogli go odsłuchać w Spotify ? http://bit.ly/SpotifyJustyna Niech ten czas oczekiwania umilą Wam dwa utwory z tego koncertu!

Przed Wami "Boskie Buenos" prosto z Przystanku Woodstock:

 

Albumu w całości możecie posłuchać poniżej.

Jesienią 2021 roku artystka wyrusza w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy. 25 koncertów oraz 25 zaproszonych gości. Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Do trasy zaprosiła również 25 topowych artystów. W każdym mieście będzie można usłyszeć niezwykłe duety i w każdym mieście z innym artystą. To będą dla wszystkich niezapomniane muzyczne chwile.

Rok 1995Jak zmieniała się "dziewczyna szamana" Justyna Steczkowska? [GALERIA]

Ostatnim albumem wokalistki był wydany na początku 2019 roku krążek “Maria Magdalena. All Is One". Na płycie znalazło się 12 kompozycji autorstwa Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene. Stworzyli razem wyjątkowe brzmienie. Połączyli dwa bardzo różne od siebie gatunki - muzykę klubową z wielką orkiestrą smyczkową. Album wyprodukował m.in. Daniel Heath z Los Angeles odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!