"New Amsterdam" sezon 3: Zmiany w obsadzie serialu. Kiedy premiera na Netfliksie?

Poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące 3. sezonu serialu "New Amsterdam". W obsadzie zajdą pewnie zmiany. Sprawdźcie!

"New Amsterdam" szturmem podbił serca polskich widzów. Serial w lutym i marcu 2021 roku był jednym z najchętniej oglądanych na Netfliksie. Aktualnie dostępne są dwa sezony na platformie. Na początku marca 2021 roku w USA wystartował 3. sezon serialu. Fani z niecierpliwością czekają na jego światową premierę. Kiedy możemy się go spodziewać w Polsce? Twórcy tłumaczą swoją decyzję.

Producenci serialu tłumaczą to w ten sposób. Trzeci sezon w dużej mierze poświęcony jest walce z pandemią. Stwierdzili, że jest to nie na miejscu, aby teraz go udostępniać, gdy nadal świat zmaga się z tą trudną sytuacją. W USA serial emitowany jest na kanale NBC. Do tej pory zostało wyemitowanych 9. odcinków.

Czego możemy się spodziewać po nowym sezonie? Mamy złą wiadomość dla fanów dr. Vijay'a Kapoora. Aktor Anupam Pher zrezygnował z pracy nad serialem, aby wesprzeć swoją żonę w walce z nowotworem. Natomiast do serialu dołączyła Frances Turner. Zobaczymy ją w roli kierowniczki oddziału położniczego - Doktor Lyn Malvo. W opisie prasowym czytamy:

Kiedy dr Max Goodwin (Ryan Eggold) przejął Nowy Amsterdam, zadał proste, rewolucyjne pytanie: „Jak mogę pomóc?”. W trzecim sezonie Max i jego zespół stają przed trudnym zadaniem podtrzymania optymizmu podczas pandemii, która ujawniła ogromne nierówności w naszej opiece zdrowotnej. Max nie jest już zadowolony z naprawy zepsutego systemu. Jest zdeterminowany, aby go zburzyć i zbudować coś lepszego.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun 3. sezonu:

 

Polscy fani serialu muszą uzbroić się w cierpliwość. Nadal nie wiadomo, kiedy nowy sezon trafi na platformę Netflix.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!