Lady Pank zaprasza na letnie koncerty plenerowe

Każdy fan muzyki z wielką nadzieją czeka na moment, kiedy zostaną wznowione koncerty. Przed nami lato pełne muzycznych wrażeń. Sprawdźcie szczegóły!

Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory w ramach koncertów "Lato w Plenerze"!

Jednym zespołów, które zagrają, podczas tego cyklu jest Lady Pank. Będziecie ich mogli zobaczyć 17 lipca 2021 roku w Warszawie, 14 sierpnia 2021 roku w Szczecinie. 

Podczas koncertów będą przestrzegane zasady bezpieczeństwa:

  • Przestrzeń koncertu będzie specjalnie zabezpieczona oraz zdezynfekowana zgodnie z zaleceniami rządu.
  • Każdy uczestnik koncertu zobowiązany jest jednocześnie do utrzymania odstępu 1,5m od innych osób (nie dotyczy osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe) oraz zakrycia nosa i ust środkami ochrony osobistej (maseczka, przyłbica, chusta itp.).
  • Na wejściu dostępny będzie dozownik z płynem do dezynfekcji rąk.
  • Przed wejściem na koncert sprawdzana będzie temperatura uczestników.
  • Uczestnicy zobowiązani są do przyniesienia ze sobą oświadczenia o stanie zdrowia i przekazania go organizatorowi na wejściu- https://bit.ly/OŚWIADCZENIE_COVID-19

LADY PANKTOP 5 największych hitów Lady Pank

Lady Pank to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Debiutancki album zespołu zatytułowany po prostu "Lady Pank" został wydany 20 czerwca 1983 roku. Jest to zdecydowanie jeden z klasyków, których wstyd nie znać! Z tego albumu pochodzą między innymi przeboje takie jak: "Mniej niż zero", "Kryzysowa Narzeczona" czy "Zamki na piasku".

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!