Craig David powraca z nowym singlem "Summertime"

Legendarny w Wielkiej Brytanii skład Kurupt FM i Craig David razem w utworze "Summertime". To duet, którego nie wiedzieliśmy, że potrzebujemy!

Mimo że legendarna piracka stacja radiowa Kurupt FM zakończyła działalność, jej ekipa nie składa broni i prezentuje swój debiutancki autorski singiel. W „Summertime” gościnnie pojawia się Craig David.

Kawałek zapowiada nadchodzący debiutancki album Kurupt FM, „The Greatest Hits (Part 1)”. Kolektyw z Brentford szykuje idealną propozycję na rave’y, festiwale i imprezy plenerowe po zakończeniu pandemii. Za produkcję singla odpowiadają FRED, MJ Cole i Emmanuel Franklyn Adelabu. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 

Jak mówi MC Grindah, lider Kurupt FM:

Craig David to żywa legenda i myślę, że mówię w jego imieniu, że my również jesteśmy taką legendą. Takiej współpracy potrzebujemy wszyscy w 2021. Świat potrzebuje pozytywnych wibracji, więc postanowiliśmy je Wam dostarczyć. Nie ma za co.

Craig David przeżył renesans swojej popularności, gdy w 2015 pojawił się w programie Kurupt FM na antenie BBC Radio 1Xtra w MistaJam, wykonując swój klasyczny utwór „Fill Me In” na melodii z „Where Are U Now” Jack Ü & Justina Biebera. Wiralowy występ zapewnił artyście powrót na szczyty list przebojów.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!