"We Are The People": Bono, The Edge i Garrix nagrali oficjalną piosenkę na EURO 2020

Po ponad roku oczekiwania i utrzymywania jej w tajemnicy, oficjalna piosenka UEFA EURO 2020 ujrzała nareszcie światło dzienne! Singiel "We Are The People" Martina Garrixa, z udziałem Bono i The Edge, dostępny jest już w serwisach streamingowych.

Już od wczesnych etapów trzyletniego procesu twórczego Garrix miał przeczucie, że wokal Bono idealnie wpasuje się w „We Are The People”. Wizja Martina ożyła, kiedy zarówno on, jak i jego kolega z zespołu U2, The Edge, zgodzili się na współpracę z producentem. Gdy Bono pisał tekst i tworzył melodię, The Edge dodawał wiodące gitarowe riffy, co zaowocowało idealnym połączeniem charakterystycznych dźwięków wszystkich artystów. Utworu możecie posłuchać poniżej.

 
Tworzenie muzyki na jedną z największych imprez sportowych na świecie razem z Bono i The Edge było niesamowitym przeżyciem. Jestem naprawdę dumny z tego, co razem stworzyliśmy i nie mogę doczekać się, aby w końcu podzielić się tym ze światem!

- zdradził Martin Garrix.

UEFA EURO 2020 po raz pierwszy w historii zawodów odbywa się na całym kontynencie, w sumie w 11-stu miastach. Gospodarzami tego lata będą Amsterdam, Baku, Bukareszt, Budapeszt, Kopenhaga, Glasgow, Londyn, Monachium, Rzym, Petersburg i Sewilla. Do pierwsze starcia Turcji z Włochami dojdzie 11-ego czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie. Finał odbędzie się 11-ego lipca na londyńskim stadionie Wembley.

Polecamy również:

SŁUCHAJ ZŁOTYCH PRZEBOJÓW!